28 Eylül-2 Ekim 2016 tarihlerinde Avusturya’nın Viyana kentinde yapılacak olan “25th EADV Symposium” kongresi için 3-5 kişiye katılım bursu verilecektir.

28 Eylül-2 Ekim 2016 tarihlerinde Avusturya’nın Viyana kentinde yapılacak olan “25th EADV Symposium” kongresi için 3-5 kişiye katılım bursu verilecektir. Burs başvuruları 15-25 Temmuz arasında yapılacak ve sonuçlar 8 Ağustos da duyurulacaktır.

Burs kongre katılım, gidiş/geliş, görevli pasaportu ve konaklama ücretlerini içerecek şekilde ve 1000 Avro’yu geçmeyecek şekilde kongre sonrasında ödenecektir.
Başvuruların çok olması durumunda derneğimizden bu nedenle daha önce burs almamış üyelerimize öncelik verilecektir.

Bursa başvuru şartları:

1. Ankara Deri ve Zührevi Hastalıklar Derneği üyesi olmak ve dernek aidatlarını düzenli olarak yatırmış olmak,
2. Başka bir kurum veya ilaç sanayinden kongre desteği almamış olmak,
3. EADV kongresine kabul edilmiş olan, araştırmayı içeren sözel veya poster bildirisi bulunmak
4. Bu bildiride 1. isim olmak ve sunacak kişi olmak
5. EADV kongresine davetli konuşmacı olarak çağrılmak

Başvuru için, Ankara Deri Ve Zührevi Hastalıklar Derneği'ne hitaben bir dilekçe (ıslak imzalı), kongreye kabul edildiğine dair yazı ve araştırmanın abstraktının Dr Sibel Ersoy Evans'a (sevans@hacettepe.edu.tr)  email ile gönderilmesi ve bu belgelerin (dilekçenin islak imzalı olarak) basılı hallerinin de mutlaka Hacettepe Hastanesi Deri ve Zührevi Hastalıklar AD'na ulaştırılması gerekmektedir.

Son başvuru tarihi: 25 Temmuz 2016

 

Ankara Deri ve Zührevi Hastalıklar Derneği tarafından verilmesi planlanan  25. EADV katılım burs başvuru tarihinde değişiklik yapılmıştır. Başvurular 15-22 temmuz 2016 arası yapılıp, sonuç 25 temmuz 2016 da açıklanacaktır.

Etiketler: